fbpx
TÖÖKODA
RESTAUREERIMIS- JA ERIPROJEKTID

ON MEIE ERILINE KIRG

Diagnostikavahendid
Garage 33 töökoja personal koosneb staažikatest autohuvilistest, kel on oskused ja tehnika margipõhise diagnostika teostamiseks. Oleme spetsialiseerunud eri hobi- ning vanasõidukite restaureerimis- ja remonditöödele. Samuti aitame oma kliente võistlusautode ettevalmistus- ja remonttöödega.
MOTUL klassikute mineraalõli
Kõik hobi- ja vanasõidukid vajavad enne hooaja algust hooldust ja kerget turgutamist. Meie teeme Sinu eest põhjaliku hooajaeelse ülevaatuse, kus kontrollime auto eri sõlmi ja süsteeme ning vajadusel vahetame või remondime mittetöötavad osad.
Sisepuhastus
Vähem tähtsamaks ei saa pidada ka hooaja lõpetamist. Enne talvekorterisse minekut tuleb hobisõidukit vajadusel pesta ja vahatada ning teha sisepuhastus. Võimalusel jäetakse suuremad tööd talveperioodiks, et järgmisele hooajale muretult vastu minna.
Võidusõiduprojekt
OLEME VALMIS ENDA TEADMISI JA KOGEMUSI
JAGAMA KA SINUGA
Pole tähtis, kas tahad sõidukit hooajaks ette valmistada, uuesti sõitma õpetada, võita karika mõnel autospordivõistlusel või lasta auto taastada musta numbri vääriliselt. Võta meiega ühendust, meie oskame aidata.
OMA KOGEMUSTEST TEAME, ET

IGA PROJEKT ON UNIKAALNE

Restauratsiooniprojekt
Kõik hobi- ja vanatehnikaga seotud projektid tunduvad esmalt sarnased ja lihtsad, aga pikaajaline kogemus näitab, et iga sõiduk on unikaalne ja vajab personaalset lähenemist. Et projekt sajaprotsendiliselt õnnestuks ja Sina saaksid soovitud tulemuse, vaatame esmalt sõiduki üle ja selgitame välja Sinu ootused ja soovid.
Projekti blogi
Seejärel koostame detailse ja etapiviisilise tööplaani, kus toome välja Sinu autole vajaliku tööde nimekirja koos varuosade ja töötundide eelarvega. Kogu tööprotsessi kulgu on võimalik jälgida personaalsest blogist, kuhu lisame jooksvalt infot kogu projekti vältel tehtud tööst koos fotodega.
Lada VTSF
Siin on võimalus ka Sinul endal kaasa rääkida! Hooaja ettevalmistusest ja mõnest mittetöötava mehhanismi vahetusest on lõppetulemuseks sündinud musta numbriga auto või Luisi roolist seinal on saanud koguni võiduvõimeline Lada VFTS.
IGA AUTOENTUSIAST NÕUSTUB, ET

MOOTOR ON AUTO SÜDA

Nii nagu inimesel vajab süda erilist hoolt, on see ka autoga. Sageli aga jäetakse see ülitähtis organ tähelepanuta ning tulemuseks on purunenud mootor ja rikutud hooaeg. Enamikes töökodades puuduvad vajalike teadmistega spetsialistid ja mootori remondi kogemustega inimesi on vähe. Garage 33 kogenud mehaanikud töötavad uute väljakutsete nimel ja remondivad ka kõige lootusetumas seisus mootori. Samuti on meie inimeste eriliseks kireks teha hea mootor veel paremaks ja võimsamaks, seda just võidusõidukitel.
MEIE TEENUSED
Hooajaeelne ettevalmistamine, hoiustamiseks ettevalmistamine, hobiautode hooldus ja remont, mootoriremont, hobiautode ehitus ja restaureerimine, võistlusautode hooldus ja ettevalmistus, varuosade müük
Total: