fbpx
Kuberth
REHVIPADJAD
PAKUME TUNNUSTATUD

KUBERTH REHVIPATJU!

Rehvipadjad kaitsevad rehve ning säilitavad nende ideaalilähedase kuju ka auto pikaajalise seismise korral. Laiem toetuspind väldib rehvide vajumist pikemaajalise parkimise korral auto enda raskuse all ovaalseks. Pikaajalisel parkimisel siledal maapinnal sirgeneb rehvi maapinnaga kokkupuutes olev osa, mis omakorda põhjustab selliste rehvidega sõitma asudes tuntavat rooli vibreerimist, sõiduki põrkamisefekti ning rehvi haardumise vähenemist.
Kuberth Easyrise-S Dimensions
INNOVAATILINE DISAIN
EASYRISE-S mõõdud on valitud selliselt, et see sobiks laia valikuga sportautode rehvidest. Padi toetab ideaalselt kuni 400mm laiust rehvi.
Kuberth Design Principle
Kuberth on maailma juhtiv rehvipatjade tootja – aastatepikkuse arendustöö tulemusena on väljatöötatud lahendus, mis aitab rehvide ovaliseerumist ära hoida ning garanteerib rehvile pikema eluea. Kuberthi rehvipadjad on ümara, hälli kujuga, toetades ideaalselt rehvi ning tagades võrdsema kaalujaotuse rehvi pinnale võrreldes parkimisega siledal pinnal. Kuberthi rehvipadjad on valmistatud polüuretaanist, mis isoleerivad rehvi maapinnast ka termiliselt ning kaitsevad seda pinnase temperatuurimuudatustest tulenevast enneaegsest vananemisest.
Kuberth
Kuberth
Kuberthi rehvipadjad mitmekordistavad rehvi toetuspinna ning tagavad võrdsema kaalujaotuse rehvi pinnale võrreldes parkimisega siledal pinnal. Pakume kahes mõõdus sõiduautode patju ning spetsiaalseid mootorratastele mõelduid.
Kuberth
Kuberth
Polüuretaanist Kuberth Easyrise rehvipadjad on valmistatud Itaalias ning käsitsi kaetud UV kattekihiga, mille tulemusena on rehvipadjad sobilikud kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes.

ÕIGE KASUTUSVIIS

Easyrise rehvipatjade korrektne kasutamine on näidatud allpool olevatel illustratsioonidel. Easyrise patjade kahjustamise vältimiseks asetage esmalt rehvipadjad parkimiseks kasutatavale asukohale, otse autorehvide ette, seejärel tagurdage veidi ning sõitke ühtlase, madala kiirusega rehvipatjadele vältides kiirendamisi-pidurdamisi.
Kuberth - Step 1
Kuberth - Step 2
Kuberth - Step 3

HINNAD (KOOS KM)

Tänapäevastele tava-, sport- ja superautodele mõeldud Easyrise-S
Pikkus 650 mm / Laius 400 mm / Kõrgus 75 mm / Max rehvilaius 400 mm
Easyrise-S Must sinise logoga
Easyrise-S Pruun Punane
Easyrise-S Sahara
Easyrise-S Must hõbedase logoga
Easyrise-S Sinine
Easyrise-S Hõbe
Easyrise-S Must kuldse logoga
Easyrise-S Hall
Easyrise-S Lilla
Easyrise-S komplekt sisaldab nelja rehvipatja kahe libisemisvastase alaga padja alumisel küljel ja hoiustamiseks ning transpordiks sobivat spetsiaalset kotti.
Vanaautodele mõeldud Easyrise-V
Pikkus 650 mm / Laius 250 mm / Kõrgus 65 mm / Max rehvilaius 250 mm
Easyrise-V Must
Easyrise-V Roheline
Easyrise-V Pruun punane
Easyrise-V Sinine
Easyrise-V komplekt sisaldab nelja rehvipatja kahe libisemisvastase alaga padja alumisel küljel ning hoiustamiseks ning transpordiks sobivat spetsiaalset kotti.
Mootorratastele mõeldud Winterpad
Pikkus 500 mm / Laius 230 mm / Kõrgus 60 mm / Max rehvilaius 230 mm
Winterpad Must
Winterpad komplekt sisaldab kahte rehvipatja kahe libisemisvastase alaga padja alumisel küljel ning hoiustamiseks ning transpordiks sobivat spetsiaalset kotti.

TELLIMINE

Easyrise-S ja Easyrise-V komplektid koosnevad neljast rehvipadjast, Winterpad komplektid koosnevad kahest mootorratastele mõeldud padjast ning kõik komplektid sisaldavad mugavaks hoiustamiseks mõeldud tekstiilist kotti.
Palun märgi oma tellimuses soovitav(ad) tootekood(id) ning komplektide arv.
Vastame sinu kirjale 2 tööpäeva jooksul.
  GARAGE 33 OÜ

  Järvekalda tee 33,
  Harkujärve küla,
  76912 Harku vald
  Registrikood: 14926043
  KMKR Nr. EE102238136
  Email: info@g33.ee
  Telefon: 51 55 777

  Total: