fbpx
AUTODE
OST-MÜÜK
Aeg-ajalt teevad meie kliendid oma kollektsioonides muudatusi – müüvad mõne olemasolevatest autodest või/ja ostavad mõne juurde. Mõlemal juhul pakume abi eduka tehingu läbiviimiseks. Igas tehingus esindame siiski ainult ühe osapoole huve. Meie pühendumus, teadmised ja professionaalsus on väärt abiks nii erilise sõiduki müügi kui ka ostu puhul.
Oksjon

AUTODE OST KLIENDILE

Ostutehingus tegutseb Garage 33 ostja agendina ning pakub oma professionaalset abi leidmaks täpselt sellist sõidukit, mida klient otsib. Paljud erilised ja huviäratavad sõidukid ei jõua kunagi kuulutustena tuntud müügiportaalidesse, vaid vahetavad omaniku oksjonitel, otsemüügi käigus või läbi autoklubide.

Kui klient ei ole täpselt veendunud, milline sõiduk talle kõige paremini sobib, saab Garage 33 meeskond aidata selekteerida erinevaid mudeleid ning leida omakorda nende hulgast juba sobiva müügis oleva sõiduki õiglases hinnavahemikus.

Igapäevaautodest veidi erilisemate sõidukite ostul on agendi positsioon osutunud meie kogemuse põhjal eriti efektiivseks lõppkliendi esindamises hinnaläbirääkimistes.

Me hoolitseme alati, et meie klient oleks täielikult informeeritud müügiks pakutava sõiduki kõigi nüansside osas – täielikust tehase lisavarustuse nimekirjast, hooldus- ja remondiajaloost, sõiduki senise omaniku kaalutlustest ja selle müügipõhjustest, ajast, kui kaua sõiduk juba on müügis olnud ning samuti milline võiks olla antud sõiduki hinnaperspektiiv tulevikus. Kas on põhjust eeldada sõiduki hinna tõusu tulevastel aastatel või on see pigem ebatõenäoline.

Meil on pikk kogemus autode ostmisel erinevaist maailma paigust. Pakume alati oma kliendile täisteenust koos sõiduki transpordiga Eestisse, vajadusel arvelevõtmise ettevalmistusega ning registreerimisega Maanteeametis.

Kulude ja oma teenuse hinnastamise osas töötame täielikult läbipaistval moel. Kõik sõiduki soetamisega seotud kulud (transport, kindlustus, arvelevõtmine jne) edastame kliendile ilma omapoolset marginaali lisamata. Kui vedaja küsib sõiduki transpordi eest Eestisse viissada eurot, siis täpselt sama summa on kirjas ka kulureal kliendile.

Garage 33 vahendustasu kliendi esindamisel ostuprotsessis koosneb kahest komponendist – fikseeritud tasu protsendina (2%-3%) sõiduki ostuhinnast ning õiglane osa meie allatingitud hinnaosast (33%-50%), võrreldes sõiduki algse küsitava hinnaga (ei kehti sõiduki soetamisel oksjonilt).

KLIENDI SÕIDUKITE MÜÜK

Garage 33 läheneb igale müügile individuaalselt. Meie eesmärgiks ei ole müüa sadu autosid aastas, vaid piirdume väikese arvu klientidega, misläbi saame pakkuda kvaliteetset teenust ning olla kindlalt pakutavate sõidukite valiku kõrges kvaliteedis, kontrollitud ajaloos ja tagame Garage 33 maine pigem veidi erilisemate sõidukite müüjana.

Reklaamime müügiks pakutavaid sõidukeid nii kohalikel kui rahvusvahelistel veebilehtedel, samuti töötame otse mitmete partneritega Euroopas ja kaugemal. Sõltuvalt konkreetsest müüdavast mudelist, reklaamime sõidukeid sotsiaalmeedia vastavatest gruppides ning autofoorumites üle maailma.

Koos professionaalsete fotodega esitame autost alati võimalikult põhjaliku kirjelduse ja ajaloo. Läheneme igale müügile individuaalselt ja tihtipeale tegeleme ainuüksi sobiva kuulutuseteksti koostamise ja andmete kogumisega mitmeid tunde. Kogu müügiperioodi jooksul hoiame auto omanikku pidevalt kursis tema sõiduki kohta tehtavate päringute-küsimistega ning samalaadsete sõidukite turuhinna liikumistega.

Garage 33 teenustasu sõiduki müügi puhul jääb vahemikku viis kuni kümme protsenti müügihinnast. Pakume võimalust müüdava sõiduki tasuta hoiustamiseks müügiperioodi jooksul Garage 33-s, kui klient peaks sõiduki müügist loobuma, siis sellisel juhul rakendub tagaisulatuvalt meie hoiustamise tavahinnakiri.

Teenused
MEIE GARANTII
Kui oled müümas või ostmas sõidukit, sii Garage 33 saab Sind igakülgselt aidata ning pühendab kõik oma teadmised ja oskused just Sinu jaoks parima tulemuse ning probleemivaba tehingu teostamiseks!

Mõningad meie klientide müügisolevad autod leiad allolevalt lingilt:

Total: