fbpx
G33 car storage at Porsche Ring in Audru, Estonia
PORSCHE RINGI AUTOHOTELL
SPORT- JA SUPERAUTOD

KÕIK ON TERETULNUD!

Ringraja lähedus annab klientidele võimaluse eriti mugavalt kasutada autohotelli teenust!

Näiteks — saabudes ringrajale jäta teine sõiduk meie parkimiskohale autohotelli ees, võta hoiustamisest kiirestisõiduauto ning pärast sihipärast kasutamist Porsche Ringil pargi ringrajal kasutatud sõiduk meie autohotelli ning lahku taas oma igapäevaautoga. Kusjuures eriti mugavaks teeb selle võimalus, et auto kasutusest pole väga pikalt vaja ette teatada, piisab vaid telefonikõnest ja auto on väljasõiduks valmis. Klientidel on võimalik hoiustada meie juures oma sõidukit hooajaliselt või aastaringselt. Rohkem kui ühe sõiduki ja aastaringse hoiustamise korral kehtivad erinevad soodustused.

Boonusena on võimalik legaalselt liigelda autohotellist ringrajale ja tagasi ilma vajaduseta sõlmida sõidukile liikluskindlustuspoliis, läbida tehnoülevaatus või ka üleüldse sõidukit Transpordiametis arvele võtta eeldusel, et sõidukiga avalikel teedel liigelda ei plaanita.

Sinu superauto hoiustamine Prosche Ringi authotellis on turvaline
Et Sa ei peaks asjatult oma sõbra turvalisuse ja heaolu pärast muretsema, on meie garaažis kaasaegne videovalve ja -turvasüsteem ning automaatne tulekahjusignalisatsioon. Samuti valvab moodne aparatuur ka ümbritsevat territooriumi. Hoones tagatakse aastaringselt ühtlane temperatuur ja õhuniiskus, mis tähendab, et Sinu sõidukil on parimad võimalikud hoiustamistingimused.
Rehvirõhu kontrollimine
Meie juures on Sinu autoaku laetud ning rehvirõhk aastaringi õigesti seadistatud ning mõistagi ei jäta me tähelepanuta vedeliketasemeid. Hoiustamisperioodil on autokatted meie poolt.
Teenindame oma kliente parimal võimalikul moel. Kui teil on erisoove või ideid, oleme alati lahendustele avatud.
Porsche ring on kohe vastas
Garage 33 autohotell Porsche Ringil on suurepärane koht kõigile ringrajasõpradele, aga niisamuti ka Pärnu piirkonna hobi- ja superautode omanikele! Asudes otse ringraja värava vastas avaneb meie autohotellist ligipääs ringrajale ilma riigiteid kasutamata, mis on eriti sobiv lahendus spetsiaalselt ringrajale kohandatud sportautode omanikele.
Koht sinu lemmikule Porsche Ringil
Meil on koht just Sinu hobi- või sportautole:

Turvaline ja diskreetne
Aastaringne ühtlane temperatuur
Akulaadimine
Vedelike ja rehvirõhkude jälgimine
Autokatte kasutamine hoiustamisperioodil
Sõiduki ettevalmistamine hooajaks
Sõidukite transport

Total: