fbpx
Car Covers from Garage33
AUTOKATTED
SISE- VÕI VÄLITINGIMUSTESSE —

KONKREETSE AUTO MUDELI JAOKS TOODETUD!

Garage33 pakub võimalust tellida oma autole sise- või välistingimustesse sobiv mudelipõhine autokate. Meie müüdavad autokatted on kõik kõrgekvaliteedilised ning täpselt konkreetse mudeli jaoks toodetud, sisaldavad peeglikohti ning kapotil embleemipesa, kui see on konkreetsel mudelil olemas. Autokatted on saadaval erinevates värvides ning klient saab valida trükitava logo kapotile või muule asukohale kattel. Siseruumidesse mõeldud autokatted on valmistatud siidisest hingavast ning venivast materjalist, et tagada täpne istuvus, katted on kaalult kerged ning masinpestavad. Autokatetel on pehme sisepind, mis kaitseb ideaalselt auto värvi tolmu eest. Autokatted on antistaatilised ning kaitsevad ka võimalike kergemate kriimustuste eest.
Mudelipõhise autokatte hind on 360€ (sis km).
Mudelipõhine autokate erisuuruses autole maksab 420€ (sis km).
Tellimisaeg 3-5 nädalat, hinnas sisaldub logo kapotil.

Pakume ka autode satiinist valmistatud nn esitluskatteid. Satiinist esitluskatteid on võimalik tellida musta, punase, halli, tumesise või valgena ning kattele trükime ka kliendi soovitud logo.
Satiinist esitluskatte hind on 570€ (sis km)

Põrandamatid
PÕRANDAMATID
Garage33 pakub kõrgekvaliteetseid automatte – sarnaselt autokatetega on tegu täpselt konkreetse mudeli tarbeks toodetud ning ideaalselt auto põrandakujuga sobituvate mattidega. Saadaval on nii kummist kui tekstiilist matid, samuti ka väga nõutud ripsmaterjalist automatid, millised olid kasutusel Mercedes Benzi originaalmattidena 1980-date aastate lõpust kuni 2000-date aastate alguseni.
Total: