fbpx
Garage33 hoiustamine
HOIUSTAMINE
HOBI- JA SUPERAUTOD

KÕIK ON TERETULNUD!

Garage 33 on loodud nii asjaarmastajatele kui tõelistele autofanaatikutele. Pole oluline, kas Sul on hobi- või superauto, võidusõidu- või tänavasõiduauto. Garage 33 pakub turvalist ja kaasaegset hoiustamisvõimalust kõigile kahe- ja neljarattalistele sõidukitele.
Turvakaamera
Et Sa ei peaks asjatult oma sõbra turvalisuse ja heaolu pärast muretsema, on meie garaažis kaasaegne videovalve ja -turvasüsteem ning automaatne tulekahjusignalisatsioon. Samuti valvab moodne aparatuur ka ümbritsevat territooriumi. Hoones tagatakse aastaringselt ühtlane temperatuur ja õhuniiskus, mis tähendab, et Sinu sõidukil on parimad võimalikud hoiustamistingimused.
Rehvirõhu kontrollimine
Meie juures on Sinu autoaku laetud ning rehvirõhk aastaringi õigesti seadistatud ning mõistagi ei jäta me tähelepanuta vedeliketasemeid. Hoiustamisperioodil on autokatted meie poolt.
Teenindame oma kliente parimal võimalikul moel. Kui teil on erisoove või ideid, oleme alati lahendustele avatud.
Photography
Lisateenusena pakume auto tehnoülevaatust, korralist hooldust ning vajadusel remonditööde koordineerimist. Olenevalt kliendi soovist on seda kõike võimalik teha meie töökojas või margiesinduses. Garage 33 tegeleb lisaks sõiduki detailing-teenuste, sõiduki transpordiga seotud küsimustega ning pakub ka profifotograafi teenust.
Garage33 hoiustamine
Meil on koht just Sinu klassikule, noorklassikule,
hobi- või sportautole:

Turvaline ja diskreetne
Aastaringne ühtlane temperatuur
Akulaadimine
Vedelike ja rehvirõhkude jälgimine
Autokatte kasutamine hoiustamisperioodil
Sõiduki ettevalmistamine hooajaks
Detailing
Sõidukite transport
Korraline hooldus ja remonttööd
Tehnoülevaatus
Fotograafiteenused

Total: