fbpx
TRANSPORT
VEDU KINNISE TREILERIGA – ICC A KINDLUSTATUD – EUROOPA & UK
AUTODE TRANSPORT

KINNISE TREILERIGA

Garage33 pakub täielikult kindlustatud sõiduautode transporti kinnise treileriga – turvalisimat viisi sõiduautode toimetamiseks punktist A punkti B.
Meie teenus on sobilik nii klassikaliste autode, kui ka kaasaegsete sport- ja superautode omanikele, kes soovivad transportida oma autot kaitstuna kõigi riskide, sealhulgas teepealsete ilmastikuolude eest.
Map of Europe
Garage33 pakub transporditeenust nii Eesti-siseselt, kui rahvusvaheliselt. Tulenevalt meie unikaalsest asukohast keskendume Skandinaavia ja Kesk- ning Lõuna-Euroopa-vahelistele marsruutidele pakkudes klientidele murevaba ning diskreetset uksest ukseni logistikateenust.
Osutame teenust uusimate BrianJames RaceTransporter 6 haagistega, mis võimaldab meil turvaliselt peale ja maha laadida ka väga madala kliirensiga sportautosid.
Lahendame ka kõige keerulisemad logistilised puzzled ning viime klientide autod turvaliselt ka kõige eksootilisematesse asukohtadesse Euroopas. Oleme väljavalitud logistikapartneriks ekslusiivsete autode müüjate, autokollektsionääride ning oksjonimajade poolt.
Hinnapakkumise saamiseks ja/või transporditeenuse broneerimiseks oleme klientidele kättesaadavad 24/7 emaili info@g33.ee ja telefoni 56 988 000 vahendusel.

KÜSI HINDA
  GARAGE 33 OÜ

  Järvekalda tee 33,
  Harkujärve küla,
  76912 Harku vald
  Registrikood: 14926043
  KMKR Nr. EE102238136
  Email: info@g33.ee
  Telefon: 51 55 777

  KOKKUVÕTVALT
  • 24/7 uksest ukseni sõiduautode transporditeenus kinnise treileriga;
  • Turvaline, kindlustatud, dokumenteeritud;
  • Igasse asukohta Euroopas;
  • Madalaima kliirensiga autode vedu;
  • Vintsiga peale- ja mahalaadimisvõimalus omal jõul mitteliikuvate autode jaoks;
  • Paindlik, efektiivne ja diskreetne
  Total: